Jdi na obsah Jdi na menu
 


MASÁŽE

Dávám vědět všem,že po 8 letech,kdy si platím tyhle stránky bez reklam hlavně pro vás lidičky a nemám žadnou zpětnou vazbu od vás,zda je využíváte,neprodloužím na další rok placenou verzi,ale jen základní.To znamená,že zmizí většina článků a hlavně možnost stahovat či pouštět uložené meditace.Děkuji všem co napsali komentáře a dávali smysl,proč je udržovat.Přeji klidnou mysl,pohodu a hlavně hodně lásky vám všem.R.J.

 

 

 

Komentáře:Pokud chcete přidat k jakékoliv stránce komentář,nelze to přes aplikace na mobilu,ale jen na PC nebo Notebooku.

 

 

Klasická masáž:Všeobecně nejpoužívanější a nejznámější druh masáže, vhodný pro zájemce, kteří na masáži oceňují především silové a hloubkové hmaty.imagescadauoy3.jpg

Aroma masáž:Je druhem relaxační zážitkové masáže využívající k dosažení požadovaného účinku čistě přírodních rostlinných olejů a silic.

Sportovní::Střídání silových a relaxačních hmatů,vhodné před i po sportovním výkonu.images-3-.jpg 

 

Masáž Lávovými kameny:Metoda stará již 2500 let,ve spojení s přírodními oleji velice vhodná pro ztuhlé a bolestivé partie.

 

Účinky masáže

 

  • stimuluje krevní oběh
  • hluboce relaxuje a harmonizuje
  • postupně prohřívá celé tělo
  • pomáhá detoxikaci organismu
  • vyrovnává energii v těle

 

Kontraindikace

 

  • horečnatá a infekční onemocnění
  • veškerá onemocnění kůže (záněty, poranění, popáleniny a další)
  • těhotenství, kojení, děti ve věku do 6 let
  • zhoršená kožní citlivost, především zhoršené vnímání tepla
  • jakákoliv nádorová onemocnění
  • závažná srdeční onemocnění a všechna onemocnění v akutní fázi
  • vysoký krevní tlak

 

 Masáž jako terapeutická a preventivní technika má na lidský organismus přímé účinky, které vyvolávají fyzikální a biochemické změny v tkáních a také i nepřímé, které jsou zprostředkované nervovým a endokrinním systémem. Mezi přímé účinky můžeme zařadit zvýšení prokrvení, zlepšení vstřebávání edémů, výpotků, krevních výronů, zrychlení odstraňování látek vyvolávajících únavu, zlepšení výživy, zlepšení toku lymfy v lymfatickém oběhu, zlepšení svalové činnosti, zvýšení nebo snížení svalového tonu, rozrušení srůstů v tkáních, urychlené odstraňování povrchových zrohovatělých vrstev na kůži, zvýšení sekrece potních žláz a normalizaci napětí kůže.

Výsledkem těchto změn je zlepšení činnosti tkání v lidském těle a snížení bolestivosti. Drážděním nervových zakončení (proprioreceptorů) má za následek produkci a následný transport biologicky aktivních látek (aminů, endorfinů ...), zlepšením průtoku krve na periferii, zlepšením výměny CO2, O2 a živin ve tkáních, čímž se zlepšuje výživa a také samotná činnost svalů i celého lidského organismu. Masáž pomáhá odstranit zvýšené napětí svalů a zabraňuje vzniku kontraktur, čímž se zlepšuje prokrvení svalstva a jiných tkání a preventivně působí proti vzniku proleženin a zánětem žil na dolních končetinách. Zároveň podpořuje hojivé procesy, vstřebávání krevních výronů a výpotků a zabraňuje stahování vaziva při hojení ran.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Lenka, 14. 3. 2017 14:23)

Moc děkuji za úžasnou masáž a za to, že jsi mi otevřel oči a nasměroval mou cestu správným směrem. Děkuji moooooc!!! :o)

Poděkování

(Iva, 29. 3. 2016 21:02)

Milý Rosťo, děkuji moc za úžasnou masáž a moudrá, laskavá a milá slova, která mne zase posunula dál....
Moc se těším na další setkání.
Je velké štěstí potkat v životě člověka, který Vám od srdce rád pomůže.
Děkuji...

Srdečné poděkování

(EMA, 17. 3. 2016 16:16)

Milý Rostíku, srdečně ti děkuji za úžasné masáže, které provádíš s obrovskou láskou a pokorou. Jsou pro mne regenerací těla i duše. Jsem ti velmi vděčná i za Tvůj výklad u těchto masáží, který mi pomáhá posunout se vpřed na mé cestě tímto životem! Vždy si je maximálně užiji a už teď se těším až budeš opět v ČR. Všem je vřele doporučuji!!! Děkuji ti mooooc :)

Jak to bylo a je....

(Jana H., 22. 10. 2012 21:07)

Poslední dva roky jsem trpěla obrovskými bolestmi bederní i hrudní páteře. Par krát jsem skončila v nemocnici na infuzich a dokonce i hospitalizovana 9 dni na neurologii totálně nepohyblivá. Je mi 25 let a doktoři si se mnou nevěděli rady,prodělala jsem veškerá vyšetření a vse bylo v pořádku. Na přelomu srpna-záři jsem byla na welnes víkendu na hotelu,kde pan Rosťa masírovat. Od té doby k nemu pravidelne odcházím,jak na povídání,ktere mi dodává neskutečnou energii,tak masáže. Vždycky odcházím plna energie. Proste jako znovurozená. A co je hlavní,od té doby mě VUBEC NIC nebolí! Na neurologii mi řekli ze je to maly zázrak a ať i nadále pokračuji. Tímto chci panu Rostovi moc poděkovat,ze proste je a děla to co děla. Díky němu po dvou letech zase žiju...jen jsem přežívala. Děkuji a všem doporučuji.

Úžasné masáže

(Lenka, 26. 1. 2012 21:07)

Měla jsem to štěstí, že jsem si mohla vychutnat 2 Vaše fantastické masáže - jedna byla lepší než druhá. Doufám, že nezůstane jen u těchto dvou... Těším se na další :)
Všem opravdu vřele doporučuji, zatím nejlepší masér, které ho jsem poznala :)
Přeji hodně spokojených těl i duší...

Poděkování

(Věra, 27. 9. 2011 21:37)

Milý Rostislave, navštěvuji Vás pravidelně od ledna 2011 a Vaše masáže mi nejen umožňují nadále vykonávat sedavé zaměstnání a práci na zahrádce bez bolesti, ale spolu s Vaším vysvětlením zákonitostí našeho světa a záludností naší mysli mi dodávají energii a odhodlání žít svůj život jinak. Děkuji
Doporučuji Vaše služby všem, i těm, kdo nemají problém s tělem a duší.